Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Justin Timberlake

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
NeedMoreBlood

MesajKonu: Justin Timberlake   Paz Şub. 26, 2012 1:09 am

Başvuran Kişinin;

Adı: ...
Yaşı: 16
Rp Deneyimi: Sadece Bu Forumda'ki İlk Günüm

Karakterin;

Tam Adı: Justin Timberlake

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Soruyu ilk okuduğumda savaşçı diye cevaplıyıcaktım fakar ''fantastik'' kelimesini görünce fikrimi değiştirdim bir savaşcının herhangi bir fantastikliği olamaz fantastik kelimesi gizem ve esrarengiz olaylar içerir bir savaşçıda bunlara rastlamak zordur fakat bir büyücü fiziki güç yerine zihinini kullanır ki bunu herkes yapamaz bir savaşçı herkes olabilir ama bir büyücü olmak zihin ve ruh ister fizik değil.

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-Benim bu dünyada değer verdiğim hiç kimse yok. Birine değer vermek seni güçsüz yapar.

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-Yükjselmek diğer insanlardan bir farkının olmasıdır. Popüler olmak yada tanınıyor olmak insanı yüceltmez asıl yücelten diğer insanlardan bir farkının olmasıdır ve bu farkını gösteriş için kullanmamaktır.

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-Kimi vampir vahşidir hayattaki tek amacı kandır insanları sadece beslenecek canlılar olarak görürler ama kimi vampirler vardır ki insan hayatına değer verir insanları benimser hayatına katar tam bir barış olmasada insanlarla vampirler iyi anlaşabilir.

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğundan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

-Dediğim gibi hayatta kimseye değer vermem ama öyle bir durumu düşünürsek eğer gerçekten bi onlara karşı hiç bir şansım yoksa kendimi serbest bırakırdım ve arkadaşlarımla aynı kaderi paylaşırdım.

Örnek Rp:
- En az on satır olmalıdır.
Çocuk Olmak.... Hiç bir sorumluluk altında olmamak ve hayatı tanımamak...
Evet 14 yaşındaydım her yaz olduğu gibi yine ağvadaki yazlığa gidiyorduk küçük bir yerdi ama akşam vakti sahilde oturup gökyüzüne baktığımda sonsuzluğu hissedebildiğim tek yerdi.
Hiç arkadaşım yoktu genelde yalnız takılırdım insanları kendimden uzak tutardım nedenini bilemediğim bi nefret beni asosyalliğe itiyordu. Her zamanki gibi yine parkta tek başıma oturmuş dalgaların sahile çarparak çıkarttığı sesi dinliyordum bana huzur veriyordu garip bir çocuktum yağmurlu havalarda tek dileğim yıldırım çakması olurdu sessizlik beni huzursuz ederdi. Çocukluğum hep böyle geçmiştir taki 16 yaşıma kadar...

Karlı bir gündü soğuktu ve bir parkta oturmuş insanları seyrediyordum birden yanımda birini hissettim kafamı çevirdiğimde 17-18 yaşlarında kısa saçlı, boyu biraz kısa hafifte kilolu bir kız vardı çok güzel denemez ama anlayamadığım bi şirinliği vardı yanıma geldi oturdu ayaklarına dikkat edince çıplak olduğunu fark ettim, -Üşümüyormusun ? diye sordum -Hayır ben üşümem. Dedi şaşırmıştım, Tanıştık Adı Emmaydı ve mahalleye yeni taşındığını öğrendim sanırım komşu oluyorduk gece 2'ye kadar parkta konuşmuştuk.

Ertesi sabah her zaman ki gibi okula gitmiştim eve doğru yürüyordum yine onunla karşılaştım yine parkta oturup konuşmaya başlamıştık hangi okula gittiğini sormuştum bana okula gitmediğini söyledi biraz agrasifti. konuşurken aynı zamanda parktaki zincirler üzerinde elimi gezdiriyordum birden canım yandı elimi çektiğimde kanadığını gördüm onun suratına baktığımda tedirgin olmuştu ve kendini kaybetmiş bir biçimdeydi hemen kalkıp hızla eve doğru gitti arkasaından seslendim fakat beni duymadı. Bu garip tavrına bi anlam verememiştim bende eve gittim sabah kalktığımda mahallede polislerin olduğunu gördüm merakla aşağı indim ve alt komşumuzun evinden bir cesed çıktığını gördün. Korkmuştum o an emmayı gördüm suratıma büyük bi mahcubiyetle bakıyordu konuşmak için yanına gittim beni bi yere götürmüştü ve bana hayatının değişmesini istermiydin diye sordu çok şaşırmıştım ama hayatım gerçekten çok maratondu ve bir amacım yoktu kısa sürede bunları düşündüm ve beni sevdiğini söyleyip boynuma doğru yaklaştı beni ısırdığında kanıma işleyen zehiri bütün vücudumda hissedebiliyordum kanımın yerinde sanki alev varmış gibi bütün vucudumu yaktığını ve hiç bağıramadığımı hissedebiliyordum o acı anlatılamazdı. 2 saat sonra hiç birşey hissetmiyordum sanki kalbim yoktu hiç bir şey hissedemiyordum tek hissettiğim açlıktı hemen gidip bir şeyler yemeye başladım fakat olmuyordu açlığım bir türlü geçmiyordu sokakta amaçsızca dolaşıyordum ve birden durakta bekleyen birini gördüm onun kokusu anlayamadığım bir şekilde beni çekiyordu tek hissettiğim açlıktı ona doğru yaklaştım ve tenine dokunduğumda alev alev yanıyordum onu ısırdım şah damarından emdiğim kan beni kendimden geçirdi o an tek düşündüğüm kandı...
O Günden sonra kendimin ne olduğumu anladım ben bir canavardım evet masum insanlarla beslenen bir canavar !!

Justin Timberlake
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası