Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

lilith

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
lilith

MesajKonu: lilith   Salı Ekim 19, 2010 1:33 pm

Başvuran Kişinin;

Adı: Lilith
Yaşı: 17
Rp Deneyimi: birkaç hafta

Karakterin;

Tam Adı: Lilith

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Aslında bir savaşçı olmak çok daha cazip...İstediğini savaşarak elde etmek.Tabi savaşçılığın kısıtlandığı noktada gücü elinde tutmak için büyüye başvurabilirsin sanırım yanıtım herikiside tabi daha çok bir savaşçı
II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-Onun yanına asla kalmazdı.Alabileceğim enkötü şekilde alırdım intikamımı...yavaş yavaş acı çektirerek

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-Aslında olmazsa olmazdır hayatta....bir şeyin içine girdiysen en uçta en yüksekte olmalısın.Gri olmayı sevmem ben ya beyaz yada siyah. sanırım seçimim siyah oyüzdende enkoyu olmalıyım

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-Çok olumlu bakmıyorum.Böyle birşeye neden gerek varki

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğudnan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

-Şartları değerlendirip somut tahlillerde bulunurdumona göre çözümler üretirdim
Örnek Rp:
Gözlerini hafifçe araladı hislerine göre gün batmış olmalıydı artık sokağa çıkabilirdi.
Aslında kendini çok yalnız hissediyordu.İnsanlar son zamanlarda vampirlerin varlığının farkına varmış ve silahlanmaya başlamışlardı.Bir ailesi vardı önceleri insan kanıyla beslenmeyen bir aile
Kasabada bir evleri vardı orda yaşarlardı.Evleri ilk önce vampir avcılarının dikkatini çekti insanları kışkırtmalarıda uzun sürmedi. Lilith bazı zamanlar mezarlıkta uyumayı severdi.Kendi mezarında unutulmaya yüz tutmuş insan anılarını hatırlardı.İşte böyle bir gün yaktılar tüm ailesini.Şimdi ise yalnızdı
Yalnız olmaktan nefret ediyordu nefret ettiği diğer şeyde insanlardı.
Susuzdu. Köşeyi döndüğünde onu gördü.Hayatında gördüğü en sevimli çocuktu 3 yaşlarında bir erkek çocuk sarı bukle bukle saçları omuzlarına düşüyordu bembeyazdı teni....
Bir köşeye sinip izlemeye başladı hayran kalmıştı küçük çocuğa diğer taraftanda susuzluğu bedenini acı içinde sarıyordu..........................

lilith
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Supernaturel