Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Damon Ian Salvatore

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
damon ıan salvatore

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Özel Yetenek: Yok!
Statü: İnsan

MesajKonu: Damon Ian Salvatore   C.tesi Mayıs 01, 2010 1:16 am

Başvuran Kişinin;

Adı:Damon
Yaşı:17
Rp Deneyimi:1,2 saat

Karakterin;
[size=11]
Tam Adı:Damon Ian Salvatore
~ Birkaç Soru:
I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?
-Bence büyücü olmak daha fantastik olurdu.Çünkü fantastik kelimesinden benim anlayacağım şey büyücü olmanın daha fantanstik olacagıydı.Sonuçta herkes savaşcı olur memleketini veya sevdiği birini korurken herkes birer savaşçıdır.Ama herkes büyücü olamaz ona yetenek gerekir.Benim düşüncelerim bu.
II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?
-Onun oyununu anlamamış gibi yapıp ona eskisi gibi güzel şeyler söyler ,güler onla eğlenirim.O benle oynarken nasıl eğlenmişse bende onla eğlenirim.Avcı olmak isterken onu av durumuna düşürmek benim hoşuma giderdi.Ve sonra onun bana yaptığı oyunu ona çok acı verecek bir şekilde sonlandırırım.
III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?
-Yükselmek bana artık daha çok olgunlaştığımı ifade eder.Yani insan genç yaştayken pek yükseklere erişemeyebilir.Ama ben gençken bunu yapmıssam kendimle gurur duyarım.Bana böyle ifade ediyor çünkü ilerisi için güzel planlarım var ve onları yerine getirdiğimde ben saten yeterince yüksekte olacağım.
IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?
-Hayır bence vampirler insanlarla dost olmamalı.Çünkü aslan yemek gibi gördüğü ceylanı nasıl dost görmüyorsa ben vampir olsam insanları ceylandan farklı görmezdim.Doğanın kanunu bu!
ük
V.Bir sınıf dolusu bela öğrencinin sana saygı duymasını nasıl sağlarsın?
-Onlarla ilk tanıştığımda disiplinli bir öğretmen havasını verirsem devamıda öyle gelir.Onlara hem disiplinli hem de eğlenceli bir hoca olursam beni severler ve sevdikleri insanlara saygı duyarlar.
VI. Sence "öğretmek" kelimesinin anlamı nedir?
-Bilmeyen birine bir konu hakkında bilgi vermektir.Büyüdüğümüzde yaşamk için uğraşmak gerektiğini de bize hayat öğretmez mi?
VII.Sınıfa ilk kez giriyorsun, öğrencilere öğreteceğin ilk bilgi ne olur?
-Hayatlarında başarılı olmak istiyorlarsa ilk önce psikilojilerini bozmamak gerektiğini söylerim.Çünkü öğrenci olduğun zaman gençsin ya aşk,aile kavgaları insanı etkilediğinden bahseder,onlara ögreteceğim ilk şey hayatta yaşamayı ögrenmelerini sağlamak olurdu.
Örnek Rp:
Hala hayattaydı… bu bu nasıl olmuştu?ona saldıran şey de neydi öyle? Nerdeyim? Her taraf öyle karanlıktı ki bir şey göremiyordu.Herşey benim başıma gelmek zorunda sanki? Diye düşündürken bir kapı sesi duydu nerdeydi kim geliyordu? Yanında biri belirdi.Aşağıdan yukarıya doğru gelen kişiyi inceledi.Ayakkabılarını neredeyse suratına dayadı burada yatıyordu ama suratına dayamasa ne kadar da iyi olurdu gözlerini yukarı doğru kaydırdı.Siyah keten pantolan giymiş,üstüne de siyah yuvarlak yakalı bir badi vardı kızın gözleri erkeğin yüzüne doğru kaydı çocuğun pürüzsüz bir yüzü vardı ve beyazdı ama hortlak gibi de değildi dudakları şimdiye kadar gördüğü en çekici dudaklardı içinden kalkıp öpmek geldi çocuğun gözleri deniz gibi dipsiz bir mavilikteydi o kadar güzel bir göz daha görmemişti.Ama çok sert bakıyordu.Dudakları hafifce araladı kızın kalbi heyecandan patlayacak kadar hızlı atıyordu.Onunla konuşacaktı ….-Selam , ben damon seni gece sokakta kan içerisinde buldum ve seni bu mağaraya getirdim.Ben burada yaşıyorum.
Kız ne diyeceğini bilemedi kekeleyeceğinden korkuyordu ve bir de çocuğun bakışları tuhaflaşmıştı,artık korkuyordu yine de konuşmaya başardı.-Selam ben Lissa,beni kurtardığın için çok teşekkür ederim.Bu mağaraya nasıl geldiğimi bile hatırlamıyorum bana bunu yapanın kim ve ne olduğunu gerçekten merak ediyorum.Damonun gözleri bir an da derinleşti gözleri koyulaşmıştı sanki.-Ben geldiğimde kimse yoktu.dedi.Damon sertçe kıza bunu yaptığına inanamıyordu bir anlık açlık duygusuna yenilmişti ,kız melek kadar güzeldi ve böle bir şeyi hak etmiyordu.Ama kızı yollamalıydı tekrar o duygu gelirse ne yapacaktı.Kızın ona hayran hayran bakışlarını görmüştü.Lissa damona biraz daha yaklaştı damon çok gerilmişti.-Ne oldu damon? Diye sordu kız.Ama damon önce onun gözlerine baktı ve kafasını ani bir şekilde çevirdi.Kız iyice şaşırmıştı.Damon tekrar ona döndü-Buradan gitmelisin… gerçekten kötü şeyler olabilir ve ben böyle olmasından korkuyorum.Aklın varsa buradan çabucak kaçarsın.dedi.Lissa’nın şaşkınlıktan gözleri kocaman oldu.Bunu nasıl derdi ne yapmıştı ki.-Senin başına bela…olduysam çok özür dilerim hemen gidiyorum buradan rahat ol artık gerilme.neredeyse ağlayacaktı Lissa ama ayağa kalkmayı başardı ayakkabılarını giydi hemen Damon uzanıp kolunu tutunca irkildi.Kafasını çevirip baktı damon’a nasıl bu kadar yakışıklı olurdu bir insan gözlerine inanamıyordu çocuğun gözleri dudaklarına doğru kayıyordu.Kız artık kalbinin duracağını zannetti.Damon ona daha çok yaklaştı dudaklarına doğru eğildi ve yumuşak bir öpücük kondurdu dudaklarına kızın tepkisine bakıyordu..kız ona iyice sokuldu.Damonun içi eridi ne kadar da masumdu.Damon artık daha sıcak öpücükler konduruyordu kızın dudaklarına sonra yanlış yanlış olduğunu fark etti aniden bıraltı kızı ..-Bunu yapmamalıydım ama o kadar güzelsin ki dayanmak çok zor.Bak sana bir şey açılklamak istiyorum senden çok hoşlandım.O yüzden seni kandırmak istemiyorum ben senin sandığın gibi masum bir insan değilim.Lissa tuhaf duygular içerisindeydi biraz mayışık bir şekilde..-Her insanın hataları vardır o yüzden kimse masum değildir.Bende senden çok hoşlandım söyleyeceğin her neyse anlayışla karşılamaya çalışacağım.-Sana saldıran bendim Lissa ben! Bunu da anlayışla karşılayabilecekmisin ha! Lissa ben masum bir insan falan değilim ben….ben bir vampirim.Lissa’nın o simsiyah gözleri iyice açılmış ona bakıyordu ama gerilememişti hala damonun yanında duruyordu.Lissa,-Damon vampirlere inanmam ben sen ne saçmalıyorsun.Damon hafifce gülümsedi Lissa eridiğini zannetti bu güzel gülüş başka kimsede olamazdı! Ve bir vampirde asla olmazdı! Damon biraz kızdan uzaklaştı.-Bak lissa ister inan ister inanma ben bir vampirim.Bir yanım hala iyi ama kötü yanım daha baskın ve kötüyken yanımda olmanı istemiyorum bilmeden saçma sapan şeyler yapıyorum ve dün saten o yanıma dek gelmiştin!-hayır hep senin yanında olmak istiyorum beni öldürmediğine göre bir daha ki sefer de öldürmesin sana güveniyorum.Damon hayal kırıklığına uğradı bir yanı sevindi ama ya ya onu öldürürse bunla yaşayamazdı.-Lissa eğer sana bir şey…yaparsam bununla yaşayamam ben.İşte lissa o dakika damonun yumuşak dudaklarına bir öpücük kondurdu ve damon ona sarıldı kızı kucakladı ve yatağa taşıdı kızı yatağa yavaşça yerleştirdi ve yanına uzandı kızı öpmek için kafasını onun yüzüne doğru çevirdi ve dudakları buluştu önce yumaşak bir öpüşmeyle başladı ama daha sonra sert,aç bir öpüşmeye dönüştü.Kızın üstünü çıkardı çok güzel bir vücüdu vardı damon da kıyafetlerini çıkartı içinde kıvılcım vardı sanki yakıyordu onu daha önce hiçbir kıza böyle hissetmemişti.Kızın boynuna öpücükler kondurdu.Kızın gözleri parıl parıl ona bakıyordu.Canını acıtmak istemiyordu Lissa’nn yavaşça içine girdi… daha sonra sevişmeleri iyice ateşli bir hal aldı.Damonun bir an gözleri kapkara oldu.Artık çok geçti sivri dişleri ortaya çıkmıştı şuanda lissa ona sadece kurban gibi gözüküyordu.Dişlerini kızın boynuna geçirdi….Lissa şimdiye kadar böyle bir acı yaşamıştı dişlerini boynuna geçirdiğinde ayak parmaklarına kadar dalga dalga acı yayıldı vücuduna sonra yerini zevk aldı tuhaftı ama onun kanını içmesinden zevk almıştı.Damon kızın sarardığını fark etti ama gözü dönmüştü bir kere açtı….Damon kızı kollarından bıraktı.Artık kendi haline dönmüştü ama böle olacağını biliyordu niye yapmıştı ki öldürmüştü meleği.şeytan bir kere daha kazanmıştı öle değil mi? Gözünden bir damla kan döküldü artık insanlar gibi göz yaşı yoktu onun için yaşamamalıydı saten ölüydü ama artık kül olmalıydı dışarıdan ışıkların yayıldığını görüyordu sabah güneşi daha yeni doğuyordu şimdi çıksa daha yavaş yok olurdu acı içinde lisansın nasıl acı içinde öldürdüyse şimdi sıra kendindeydi.Ve damon dışarıya ilk adımını attı…

Damon Ian Salvatore
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası