Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Vanessa Lana Black

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BloodBender
Seviye C Vampir

MesajKonu: Vanessa Lana Black   Salı Haz. 02, 2009 11:36 am

Başvuran Kişinin;

Adı:Zeynep
Yaşı:17
Rp Deneyimi:1,5-2 yıl olmuştur heralde

Karakterin;

Tam Adı:Vanessa Lana Black

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

-Ben tam bir Harry Potter hayranıyımdır ama bu büyücüyü seçeceğim anlamına gelmiyor tabiki.Bence savaşçı olmak daha fantastik olurdu, kafa karıştırıcı ne olduğu bilinmez büyüler yapmak yerine zekam,gücüm ve tabiki silahımı kullanmak isterim.(bende kardeşim gibi silah hastasıyımdır.şuan okul çantamda kimbilir kaç farklı çakı vardır Very Happy )

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

-Yaptığı kesinlikle cezasız kalamaz ama yapacağımı ulu ortada yapmam,çünkü yaparsam biliyorum ki ben suçlu olacağım.intikamımı sessiz ve kimsenin haberi olmadan alırım

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

-Yükselmek...Bir önceki durumundan kurtulmak,seviye atlamak ve dahada güçlenmek.

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

-Gönül isterki dost olsunlar ama sonuçta insanlar vampirlerin besin kaynağı,yani dost olmaları biraz zor ama vampirler sadece hayvan kanı içmeye insanalrda vampirleri avlamamaya söz verirlerse olabilir Smile

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğudnan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

-sinirlenirim ve bas bas bağırmaya başlarım böylece kendimi daha da sinirlendiririm,eee ben sinirlenince de elimden hiç kimse kurtulamaz,e hazır sinirlenmişkende ortalığın tozunu arttırmadan gitmekte olmaz değil mi Very Happy

Örnek Rp:
gerçekleri öğrendikten beri aklı nasılda karışıktı Lana'nın.Neden böyle olmak zorundaydı ki,neden hiçbir zaman istediği bir şey olmuyordu,hayat ona bu kadar mı düşmandı...gözlerinde yaşlar,elinde bir hediye paketiyle yatağına oturup özenle paketi açtı.paketin içindeki kutunun üstündeki notta "benim güzeller güzeli'me beyaz değil ama siyah atlı prensinden..." notu okuyunca yine kendisini tutamamıştı,gözlerindeki yaşlar ardı ardına dökülmeye başladı,bir taraftan gözlerini siliyor bir taraftandan kutuyu açıp elbiseyi çıkarıyordu.kutunun içinde üçüncü yıllarını doldurduklarında aldığı elbise duruyordu,hediyeyi daha iki hafta önce almamışmıydı,şimdi neden böyle olmuştu ki,neden ona gerçekleri söylememişti.Acaba onu bırakıp gideceğinden mi korkmuştu da gerçekleri Lana'ya söylememişti.Eğer öyle düşünmüşse çok yanlış düşünmüştü hatta Lana daha çok bağlanırdı ona daha çok sever,daha fazla ona bağlanırdı,fısıldayarak "bunu tek başına göğüslemek zorunda değildin...bana neden söylemedin ki...bunu yapmak zorunda değildin" dedi,sonra kalktı ve hayattaki tek varlığının hırkasını dolaptan çıkardı ve tekrar yatağa döndü...bu sefer gözlerini kapattı,hırkada hala kokusu duruyordu...hırkaya sarılmış bir şekilde uyuya kaldı...
inatçı bir şekilde çalan kapı ziline kalktı Lana,ne kadar uyuduğunu bilmiyordu ama güneş çoktan batmıştı.hırkayı elinden bırakmadan aşağıya inip kapıyı açtı,gelen bir postacıydı...postayı aldıktan sonra koltuklara yayıldı.kocaman paketin içinden sadece sünger ve yırtık kağıt parçaları çıktı ama Lana bunun ne anlama geldiğini biliyordu sessizce "yaratıcının değerlisi bu kağıtların toplanmasını emrediyor" dedi ve kağıtlar toplanmaya başladı.-mektup Lana'yı vampire dönüştüren ve yarı babası sayılan biri tarafından gönderilmişti-mektup toparlandıktan sonra eline aldı,mektupta"değerlim,biliyorsun ki buna katlanmak zorunda değilsin,hastaneye gel ve değerlim değerli gücünü kullansın,senin böyle solup gitmene izin veremem" yazıyordu.Lana mektuptan hiçbir şey anlamamıştı değerli güçte neyin nesiydi,bir taraftan düşünüyor,bir taraftanda hazırlanıyordu,tam kapıdan çıkmak üzereydiki kapı çalındı...
Seçmen Vampir
Yüce Vampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Lucius.
Özel Yetenek: Vampire Dönüştürme
Statü: Safkan Vampir

MesajKonu: Geri: Vanessa Lana Black   Salı Haz. 02, 2009 12:11 pm

Vanessa, senden iyi bir VAMPİR olacağını hissediyorum bol şanslar...

Seviye C Vampir

Not: Rp yaparken noktolama işaretlerine daha fazla dikkat etmelisin ayrıca renklendirmeyi daha sade ve göz alıcı olmayan renklerle yaparsan daha güzel oalcağına inanıyorum...

UYARI: Rp yapabilmek için bir karakter seçtikten sonra Üyelik Adınızı ve avatarınızı karaktere uyarlamak zorundasınız... Üyelik İsminizi değiştirmek için lütfen İsim Değişikliği başlığına başvuru yapınız!

Vanessa Lana Black
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bleach Movie 3: Fade to Black - I call your name
» Black Metal akımı