Vampirizm Fan Site
Hey yabancı! üye oluıp aramıza katılmaya ne dersin???

Vampir Sevenlerin Buluşma Noktası - Vampire Clup

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Isabella Lily Cullen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Bella Cullen
III. Sınıf İnsan

MesajKonu: Isabella Lily Cullen   C.tesi Mayıs 30, 2009 5:09 pm

Başvuran Kişinin;

Adı: Su
Yaşı: 13 (Küçük deyip de geçme, bu kız neler biliyor!)
Rp Deneyimi: Bayağı oldu aslında... Yaklaşık 10 ay...

Karakterin;

Tam Adı: Isabella Lily Cullen (Aslında Moreau ama bir konuda okudum, nickimiz olması lazımmış)

~ Birkaç Soru:

I. Bir savaşçı olmak mı daha fantastik olur, yoksa bir büyücü olmak mı? Nedeni ile birlikte açıklar mısın?

x Büyücü mü, savaşçı mı? xD Bence büyücü. Nedenini açıklamak çok zor da değil aslında. Savaşçı birisi kılıcı, kalkanı ve gücü ile pek de fantastik olmaz. Oysa büyücüler öyle mi? Hayır... Onlar baştan başa bir "fantastik"ler... Yaratılışlarında, yaratılma amaçlarında bu var! Büyücülerde olağandışılık var... Kesinlikle BÜYÜCÜ!

-

II. En derğer verdiğin kişi sana akıl almaz bir oyun oynadı vereceğin tepki ne şekilde olur?

x Hmım... Sonu kötü olur... Desem yanlış anlarsınız? xD Verdiğim değeri hak etmiyor demek ki! Neden onunla daha fazla uğraşayım ki? Zaten onunla yeterince vakit kaybetmişim! Neyse... Yine de küçük bir intikam iyi olur! En azından durumu eşitleriz. Asla unutamayacağı bir oyun oynarım ona... Sonra da o yoluna ben yoluma... Ya da isterse dost kalırız?

-

III."Yükselmek" kelimesi senin için ne ifade ediyor? Neden?

x Yükselemek kelimesi benim için birden çok şeyi ifade ediyor. Sadece birkaç şey değil. Kesinlikle birden fazla... Yükselmek kelimesi sevinç, havalara uçmak yani kısacası beni mutlu eden olayların sonucu, ki bu durum zaten diğer yükselmeyi de açıklıyor. Yükselirsem mutlu olurum, mutlu olursam da yükselirim!

-

IV. Sence Vampirler ile İnsanlar dost olmalı mı? Neden?

x Bu onlara kalmış. xD Kendileri bilirler... Ama bence olsalar da olur. Çünkü sonuçta bu evren bizlere ait. Ne kadar farklı ırklara ayrı olsak da beraber yaşıyoruz ve iyi geçinmemiz önemli! Tamam vampirler insanların kanını içiyorlar ama insanlar da çok mu masuım? Ayrıca bunu İngiltere ve Fransa gibi düşünün. xD

-

V. Bir savaştasın ve diğer tüm arkadaşlarını kaybettin etrafında iki güçlü yaratık var! Onlarla savaşabilecek gücün olduğundan emin değilsin vereceğin tepki ne yönde olur?

x Hey savaş daha yeni başlıyor! Arkadaşlarım için bile onları haklarım! Kimse benden kurtulamaz!

-

Örnek Rp:

"Yine karanlık... Yine ayın aydınlattığı güzel bir gece..." güzel kadın bu sözlerine güldü ve sonra yeniden devam etti" Her gün böyle geçip gidiyor işte... Günün ışığındaki aydınlık sahte hayatlara arkamızı dönüyor, belki de bizler için ve belki de diğerleri için gerçek olan hayata adımımızı atıyoruz. Bu bazıları için böyle ama Isabella... Sen, sen hep aynı kalacaksın. Seni aydınlıktan, günışığından alı koyamam! Ona git, O sana yardım eder. Şimdi, git Isabella! Git! Daha fazla durma bu gece de. Almasın seni de içine! Çekmesin karanlığın soğuk kollarına! Git!" dedi Isabella'nın tek akrabası olan ablası çınlayan bir sesle.

Isabella... Ablası bir vampire dönüştürüldüğünden beri kimsesiz kalan zavallı yetim. Her zaman en çok acıyı çeken ve çaresizliğe tahammülü olmayan bir kız. Bir genç kız... Bu güne kadar o kadar zorlukla mücadele etti ki... Ama hiçbir zaman yılmadı Isabella. Hiçbir zaman vazgeçmedi. Hep mücadele etti ve güçlü olmayı öğrendi. Erken büyümüştü ama onun karakteri çok güçlüydü artık. Belki çocukluğunu yaşayamamıştı, içinde hep bir burukluk olacak ve hep bir çocukluk özlemi çekecekti ama o bunların hiçbirini önemsemiyordu. Kimsesiz kalışını, yıllardır yaşadığı ablasını özlüyordu. Ablası artık bir kan içendi, bu yüzden de Bella'dan ayrılmak zorunda kalmıştı. Onu iyi bakacaklarına inandığı bir yere göndermişti. Ama Bella kaçmıştı. Onlarla kalmak istemiyordu, o insanlarla. Ablasını aramıştı sokaklarda günlerce aç susuz... Bulamamıştı ama ablası onu bulmuştu. Bulduğu gibi de yine uzaklara göndermek istemitşi. Kendisinden uzaklara, tehlikeden uzağa ve huzura... Ama yine yalvarıyordu Bella işte acıyla.

"Lütfen bende seninle geleyim. Yalvarırım! Lütfen abla! Bana da ölümsüzlüğü ver! Senin gibi olursam sorunumuz olmaz değil mi? Yalvarırım abla sana! Senden ayrılığı isteme benden." demişti güzel gözleri gözyaşlarıyla buluşurken.

Ablası başını eğmiş, elini kızın ıslak yanaklarında dolaştırmıştı.

"Üzgünüm... Şimdi uyu kardeşim uyu... Ve sakın unutma. Seni seviyorum."

Sonra da buz gibi bir öpücük kondurmuştu kızın yanaklarına... Ablasından son duyduklarıydı buu sözler Isabella'nın...

Not: Valla sanki biraz devrik oldu cümleler. xD Ne yapayım aceleyle yazdım. Babam kapıda duruğ kapat dediği için. xD
Seçmen Vampir
Yüce Vampir

Karakter Sayfası
Karakterin Adı: Lucius.
Özel Yetenek: Vampire Dönüştürme
Statü: Safkan Vampir

MesajKonu: Geri: Isabella Lily Cullen   C.tesi Mayıs 30, 2009 6:14 pm

Ne olman gerekitğini az çok aklımdan geçiriyorum. Hmm tehlikeli bir vampir olabilirsin ancak senin için seçimim bu değil güzel bayan sen bir İNSAN olmalısın.

III.Sınıf İnsan

Not: Adınızı Isabella Lily Cullen oalrak değiştirmek için başvuru yapmalısınız!

Isabella Lily Cullen
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lily Allen(Biyografi)
» Edwardın en sewdiiniz özelliği